Průmysl

Společnost Auto Fit nabízí průmyslové nátěrové systémy těchto značek:

Selemix

Selemix zahrnuje řadu vysoce kvalitních koncentrovaných barevných bází a komplexní systém pojiv pro průmyslovou výrobu. Kombinace těchto komponentů poskytuje nátěrový systém, který plně splňuje specifické požadavky na aplikaci, kvalitu a cenu.

Nabídka průmyslových produktů Selemix zahrnuje vedle tradičních rozpouštědlových barev Selemix System i nově vyvinutý systém vodouředitelných barev Selemix Aqua.

Selemix System

Selemix System je vysoce kvalitní multi-mix systém rozpouštědlových barev vhodný pro jakékoliv nátěry a ochranu povrchů v průmyslu i řemeslné výrobě. Selemix System poskytuje široký výběr barev odpovídajících hlavním mezinárodním standardům jako RAL, Pantone, Britské standardy, NCS a dalším (pdf prezentace ke stažení).

Selemix Aqua

Selemix Aqua je inovativní vodouředitelný nátěrový systém pro průmyslové lakování všech druhů kovových povrchů. Skládá se ze 14 základních pigmentových bází, které nabízejí širokou škálu lakovacích odstínů. Selemix Aqua nabízí sušení na vzduchu i v boxu, 1K i 2K technologie, základy i vrchní laky na bázi pryskyřic, a to vše v jednom systému. Selemix Aqua je odezvou na legislativní požadavky (směrnice SED), výrazně snižuje emise těkavých látek a umožňuje uživateli úsporu nákladů spojených s poplatky za znečišťování životního prostředí.

Nexa Autocolor Turbo Vision

Turbo Vision

Turbo Vision je průmyslový nátěrový systém pro lakování užitkových vozidel. Nátěrový systém Turbo Vision vyniká ve všech důležitých oblastech, jako jsou snadná aplikace, rychlé schnutí, vynikající rozliv a bezkonkurenční přesnost odstínu, čímž garantuje výjimečný vzhled lakovaného povrchu. Nabízí ideální řešení pro lakování jak při lokálních opravách, tak i ve výrobním procesu.

Různé typy užitkových vozidel a jejich částí vyžadují různé vlastnosti nátěrových systémů. Za tímto účelem byla vyvinuta široká škála pojiv včetně prémiového pojiva s vynikajícím rozlivem, matného pojiva, strukturálního pojiva, středněsušinového pojiva a pojiva Direct-to-Metal určeného pro aplikaci přímo na kovové podklady rámů. Tato pojiva v kombinaci s novými pigmenty Turbo Vision pokrývají kompletní rozsah požadovaného použití.

Mipa

Pro Mix Industry

Pro Mix Industry je nátěrový systém zahrnující široký sortiment rozpouštědlových i vodouředitelných pigmentů a pojiv, který je schopen splnit veškeré požadavky a potřeby zákazníků z oblasti průmyslu a řemesel. Díky tomu, že tónování probíhá přidáním pigmentových past do předplněných plechovek, jsou sníženy náklady na balení na minimum. Přesné dávkování pigmentových past probíhá manuálně nebo pomocí automatického dispenzoru. Pro Mix Industry tvoří rozsáhlá řada produktů od alkydových pryskyřic až po vysokosušinové 2K materiály, které poskytují základní nátěry i vrchní laky ve všech stupních lesku i struktury povrchu.


Máte dotaz nebo zájem o naše služby? Napište nám...