Aktuality a Zajímavosti

NOVINKA - ŘEDIDLO C6000-Dch 30/03/2021

Do našeho sortimentu jsme nově zařadili univerzální ředidlo C6000-Dch v balení 9L. Toto ředidlo se používá zejména k čištění technologického vybavení a pracovních pomůcek, ale také všude tam, kde je jeho použití doporučené. Ředidlo C6000 je možné použít i k ředění nátěrových hmot, pokud je tento způsob doporučen v návodu na použití příslušné nátěrové hmoty.

Více...

Nové vydání firemního časopisu Autofit Expres 12/03/2021

Přichystali jsme si pro vás nové vydání našeho firemního čtvrtletníku Autofit Expres č. 01/2021. Dočtete se v něm opět plno zajímavých informací o novinkách a akcích, mimo jiné vám v něm představíme novou stříkací pistoli značky 3M, nový čirý lak Nexa Autocolor P190-8002, nabídneme vám kvalitní respirátory FFP2 s certifikací za speciální cenu a také si budete moci opět zasoutěžit o originální tričko MoonWalk.

Více...

NOVINKA - EXPRESS PLUS CLEARCOAT P190-8002 01/03/2021

Představujeme vám zbrusu nový expresní čirý lak značky Nexa Autocolor - P190-8002. Tento nový čirý lak (určený k použití na báze 2K® a AQUABASE® Plus) byl vyvinut s cílem posílit vedoucí pozici značky NEXA AUTOCOLOR® na trhu s kvalitními produkty.

Více...

NOVÁ 3M PISTOLE PERFORMANCE SPRAY GUN 26/02/2021

Představujeme vám skvělou novinku v sortimentu 3M - stříkací pistoli Performance spray gun 2v1. Pistole je použitelná pro širokou škálu materiálů, je velmi lehká a její tělo odolává nárazům. Je zcela kompatibilní se systémem 3M PPS 2.0.

Více...

NOVINKA - MIPA ZINK-ALU SPREJ 18/01/2021

Představujeme Vám další novinku v našem sortimentu produktů značky MIPA, a to MIPA zink-alu sprej. Jedná se o vysoce kvalitní pelakovatelný sprej s obsahem zinku a hliníku, který slouží k ochraně proti korozi.

Více...

Nové vydání firemního časopisu Autofit Expres 04/12/2020

Přinášíme vám nové vydání našeho firemního čtvrtletníku Autofit Expres č. 4/2020, posledního v letošním roce. Opět je plné zajímavých informací, mimo jiné vám v něm představíme ROTOGEN 1000, dále pak zbrusu nový vzhled značky Selemix včetně nových webových stránek, připomeneme vám pár novinek v našem sortimentu, vyhodnotíme soutěž z minulého vydání a také vám ukážeme jedno překvapení letošní zimy, a to "MoonWalk na kolech" v podobě nového unikátního MoonVanu.

Více...

Novinka - ředidlo A50 18/11/2020

Představujeme Vám další novinku v našem sortimentu - čisticí ředidlo A50. Tento produkt slouží k proplachování a čištění stříkacích pistolí, míchacích pravítek, kelímků apod., lze ho také použít do myčky pistolí. Ředidlo je dostupné v kanystru 30 L (25 kg).

Více...

Novinka - MP antistatická utěrka 4/11/2020

Nově u nás v sortimentu také zakoupíte antistatickou lepivou utěrku značky MP od výrobce MIPA. MP antistatická utěrka „Surface“ je speciální lepící utěrka pro spolehlivé očištění povrchu od prachu před lakováním. Optimální manipulace díky samostatnému balení ve folii. „Pokrčený“ tvar pro lepší účinnost. Vhodná pro všechny druhy laků.

Více...

Novinka - nitrilové rukavice BOSSAUTO 04/11/2020

Další novinkou v našem sortimentu jsou kvalitní jednorázové černé nitrilové rukavice značky BOSSAUTO. Rukavice nabízíme ve dvou velikostech - L a XL.

Více...

Novinka - respirátor Refil FFP2 s ventilkem 04/11/2020

Do našeho sortimentu jsme nově zařadili kvalitní skládací respirátory FFP2 s ventilkem značky Refil. Certifikáty plní normu EN 149:2001 + A1:2009, CE1024. Uživatele chrání proti vdechování pevných částic a kapalných aerosolů na bázi vody nepřevyšujících 10-násobek NPK/PEL a také proti virům.

Více...

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - MY JEDEME DÁL 22/10/2020

Naši milí zákazníci,

rádi bychom vás ujistili, že naší firmy se nová vládní nařízení nedotkla - jsme velkoobochod, tudíž jsme tu pro vás stále k dispozici, můžete si objednávat zboží a kontaktovat nás tak, jak jste běžně zvyklí. Vaše zboží si můžete osobně vyzvednout na našich pobočkách v Brně a v Praze. Stejně tak je samozřejmě možné vyzvedávat si u nás v Brně i zásilky poslané přes Zásilkovnu, a to v pracovních dnech v čase 8.00 - 16.30h.

Přejeme Vám hodně zdraví a těšíme se na Vás i Vaše objednávky!

Kolektiv AutoFit

 

Auto Fit, spol. s r.o. –- Váš dodavatel autolaků a vybavení autolakoven

Novinka - MIPA základový plnič ve spreji 15/10/2020

Představujeme Vám další novinku v sortimentu produktů značky MIPA - rychleschnoucí základový plnič ve spreji Quick Primer s univerzální přilnavostí. Tento plnič vytváří velmi hladký povrch, čímž snižuje potřebu broušení a má vynikající krycí schopnosti. Byl speciálně vyvinutý pro lokální opravy a také na probrusy. Je dostupný v odstínech bílá, světle šedá a tmavě šedá.

Více...

Ohlédnutí za podzimní "Roadshow" 30/09/2020

Ve čtvrtek dne 24.9.2020 jsme pro vás pořádali podzimní "Roadshow", a to v prostorách firmy Auto Kruml v Brandýse nad Labem. V rámci této akce se návštěvníci seznámili s našimi novými produkty a nabídkami našich významých dodavatelů, pochutnali si na výborných grilovaných specialitách od BBQ & Steak Grill "Route 66" a také se mohli pokochat pohledem na bodypainting na těle krásné modelky.

Více...

Nové vydání firemního časopisu Autofit Expres 18/09/2020

Přinášíme vám nové vydání našeho firemního čtvrtletníku Autofit Expres č. 3/2020. Dočtete se v něm opět spoustu zajímavých informací - představíme vám nový tmel EVERCOAT Rage Ultra Xtra, nový čirý lak Nexa Autocolor P190-6870, informujeme vás o nové smluvní spolupráci se Škoda Auto a Hyundai, ukážeme vám, že s AutoFitem může vaše podnikání nabrat zcela jiný směr a v neposlední řadě si budete opět moci zasoutěžit o zajímavou cenu.

Více...

Novinka - MIPA tmel PU 420 šedý 11/09/2020

Představujeme Vám novinku v našem sortimentu produktů MIPA - šedý tmel PU 420 určený pro trvalé utěsnění svárů, spojů plechových dílů, drážek, rýh a dalších spojů v automobilovém a strojírenském průmyslu. Je vhodný také pro lepení spoilerů a zadních blatníků stejně jako překrývajících se spojů v zavazadlovém prostoru, kabině pro cestující, podběhů apod.

Více...

EVERCOAT - nový tmel Rage Ultra Xtra 10/08/2020

Představujeme Vám nový prémiový tmel značky EVERCOAT - Rage Ultra Xtra. Tento tmel byl speciálně vyvinutý pro opravy větších ploch a nebo opravy při vysokých venkovních teplotách vzduchu. Má prodlouženou dobu zpracovatelnosti až 40 minut a brousitelný je po 2 hodinách od aplikace.

Více...

Nexa Autocolor - schválení pro ŠKODA AUTO 03/08/2020

NEXA AUTOCOLOR® se stala jednou ze tří lokálně schválených autoopravárenských značek nátěrových hmot v České Republice pro ŠKODA AUTO, výrobce osobních automobilů. Toto nové partnerství znamená, že mnohem vice autolakoven v České Republice může těžit z výhod použití inovativních produktů a služeb značky Nexa Autocolor, kterou v České republice zastupuje právě naše společnost AutoFit.

Více...

ČIRÝ LAK S UNIKÁTNÍM VZHLEDEM PRŮZRAČNÉ VODY 03/08/2020

Představujeme Vám nový čirý lak značky Nexa Autocolor = P190-6870 2K HS, díky kterému rozšiřujeme nabídku stávajících laků. Tento inovativní produkt je optimalizovaný pro použití na bázeNexa Autocolor 2K a AQUABASE® Plus.

Více...

Nové vydání firemního časopisu Autofit Expres 24/06/2020

Máme pro Vás přichystané nové vydání našeho firemního čtvrtletníku Autofit Expres č. 2/2020. Opět je plné zajímavého čtení - informujeme Vás o novince v sortimentu produktů značky EVERCOAT, představíme Vám novou lešticí pastu Farécla, dozvíte se, jak proměnit problémy v zisky díky zařízení MoonWalk a na závěr Vám ukážeme několik fotografií z předváděcích/prodejních akcí, které jsme v posledních týdnech pořádali pro Vás = naše zákazníky.

Více...

EVERCOAT - předváděcí akce 15/06/2020

V pátek dne 12.6.2020 jsme v prostorách našeho skolicího střediska v Brně uspořádali předváděcí akci unikátních amerických tmelů značky EVERCOAT a také skvělých lešticích materiálů značky Farécla.

Více...

Nové vydání firemního časopisu Autofit Expres 26/03/2020

Přinášíme Vám nové vydání našeho firemního čtvrtletníku Autofit Expres č. 1/2020. V tomto vydání informujeme o získání výhradní zastoupení pro prodej produktů EVERCOAT, ukážeme Vám nové instalace MoonWalk, představíme Vám nabídku našich ochranných pomůcek, vyhodnotíme soutěž z minulého vydání a ukážeme pár fotografií z pololetních praktických zkoušek na partnerských školách.

Více...

AutoFit = distributor EVERCOAT pro ČR 26/03/2020

Jsme potěšeni Vám oznámit, že jsme v únoru letošního roku získali výhradní zasotupení pro přímý prodej produktů značky EVERCOAT v České republice. Produkty EVERCOAT Vám dodáváme již od roku 2015, ale nyní jsme výhradním dovozcem do České republiky s přímým nákupem od německého dodavatele s veškerou maximální možnou podporou.

Více...

Plán školení na 1. pololetí 2020 10/12/2019

Sestavili jsme pro Vás nový plán školení na 1. pololetí 2020 - vybírejte z přiloženého přehledu a v případě zájmu o některé ze školení nám zašlete vyplněnou přihlášku na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Detailní přehled školení naleznete ZDE.

Ocenění TOP MSP 2019 - 4. místo 29/11/2019

V letošním roce se naše společnost zúčastnila soutěže TOP malé a střední firmy 2019, kerou každoročně pořádá Regionální hospodářská komora Brno. Letos se jednalo již o 15. ročník této soutěže, která je určena právě pro malé a střední firmy, které by jen stěží uspěly v konkurenci velkých firem.

Více...

Lexus LC500 kód 8Y0 - nová strukturální modrá barva 19/11/2019

Také obdivujete krásu barevných motýlích křídel? A slyšeli jste už někdy o motýlu Morpho? Právě tento druh modrého motýla, který se vyskytuje ve střední a jižní Americe, byl inspirací pro vývoj třpytivého odstínu stukturální modré barvy pro luxusní řadu vozů Lexus LC coupe.

Více...

MOONWALK - NOVÁ ÉRA V MÍCHÁNÍ BAREV

Přichází nová éra v míchání barev - společnost PPG představila zbrusu nové automatické zařízení MoonWalk pro míchání barev Nexa Autocolor a PPG

Více...

Nové vydání firemního časopisu Autofit Expres 18/10/2019

Přichystali jsme pro Vás nové vydání našeho firemního čtvrtletníku Autofit Expres. V tomto vydání se dočtete o revoluční novince pro nadcházející desetiletí - poloautomatickém zařízení pro míchání barev MoonWalk, dále Vás seznámíme s novým projektem "Spolupráce s partnerskými školami", který odstartoval v září tohoto roku, nabídneme Vám několik vybraných školicích kurzů a ukážeme pár fotografií z "Airbrush tour".

Více...

Aktuální přehled školení do konce roku 2019 08/10/2019

Nahlédně do přehledu nabízených školení, které pro Vás ještě chystáme do konce tohoto roku. Máte-li zájem se některého ze školení zúčastnit, vyplňte přihlášku a zašlete ji zpět na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Více...

Hledáme nové posily do našeho týmu 04/09/2019

Jelikož stále usilujeme o posílení naší pozice na trhu, hledáme nové schopné členy týmu, kteří by nám s tím pomohli. Máte zájem pracovat v atraktivním oboru autoopravárenství a být součástí renomované firmy působící na trhu více jak 26 let? Kontaktujte nás, možná hledáme právě Vás

Více...

Nové vydání firemního časopisu Autofit Expres 06/06/2019

Přichystali jsme pro Vám nové vydání našeho firemního čtvrtletníku Autofit Expres. V tomto vydání se dočtete o inovovaném systému 3M PPS řady 2.0, dále o zbrusu nových plničích Nexa Autocolor P565-550X, najdete zde také návod k našemu novému zákaznickému portálu a poohlédneme se za 25. ročníkem soutěže Autoopravář junior 2019, který se uskutečnil ve dnech 15.-17.4.2019.

Více...

TEROSON EP 5010 TR - NÁHRADA CÍNOVÁNÍ 22/05/2019

Představujeme Vám novinku v našem sortimentu - epoxidový tmel TEROSON EP 5010 TR, který slouží jako náhrada cínování. Tento produkt nahrazuje kompletně tradiční proces pájení cínem za tepla.

Více...

PPG DELTRON - NOVÝ VZHLED 13/05/2019

Představujeme Vám nový vzhled prémiových produktů značky PPG DELTRON®. Tato produktová řada vyniká skvělými vlastnostmi a vysokou kvalitou, ke kterým nyní přidává i nový elegantní vzhled, který tuto řadu skvěle reprezentuje.

Více...

3M PPS 2.0 - NOVÁ EVOLUCE V LAKOVÁNÍ 21/03/2019

Představujeme Vám nový 3M™ PPS™ systém pro přípravu a aplikaci barev řady 2.0. Jedná se o další vývojový stupeň přelomové lakovací technologie systému jednorázových kelímků pro nástřik, kterou společnost 3M vyvinula již téměř před 20 lety, a to proto, aby způsob míchání a aplikace barev byl čistší, rychlejší a účinější.   

Více...

3M CUBITRON II V NOVÝCH ZRNITOSTECH 12/02/2019

Společnost 3M uvedla na trh nové jemnější zrnitosti brusiva Cubitron II = 240+ a 320+, a to jak u brusných kotoučů, tak u brusných archů. Nyní tak máte k dispozici kompletní řadu pro dokonalé broušení.

Více...

Nové vydání firemního časopisu Autofit Expres 06/02/2019

Přinášíme Vám nové vydání našeho firemního časopisu Autofit Expres. V tomto vydání Vás seznámíme s našim novým e-shopem, představíme Vám novou pistoli společnosti DeVilbiss DV1, shrneme si výhody robotizace a opět budete mít možnost vyhrát zajímavou cenu v naší soutěži.

Více...

NOVINKA - MONTÁŽNÍ RUKAVICE 05/02/2019

Představujeme Vám novinku v našem sortimentu - víceúčelové montážní rukavice MP s odolným PU povrchem pro bezpečné uchopení a maximální komfort a flexibilitu při práci.

Více...

NOVÁ PISTOLE DEVILBISS DV1 23/01/2019

Máme pro Vás další přelomovou novinku - kompletně inovovanou stříkací pistoli DV1, kterou společnost DeVilbiss představila koncem loňského roku. Pistole je určena pro profesionální lakýrníky, kterým záleží hlavně na kvalitě a komfortu při dlouhodobé práci.

Více...

ZVG respirátor s výdechovým ventilem - NOVINKA 23/01/2019

Představujeme Vám novinku v našem sortimentu - ZVG jednorázový respirátor proti jemnému prachu s výdechovým ventilem. Do konce února navíc ve výhodné cenové akci při koupi celého balení 20 kusů.

Více...

Nové vydání firemního časopisu Autofit Expres 22/11/2018

Přinášíme Vám nové vydání našeho firemního časopisu Autofit Expres. V tomto vydání se mimo jiné poohlédneme za rokem 2018 a přiblížíme Vám, co nového chystáme v roce 2019.

Více...

18. ROČNÍK AUTOSALONU ISŠT VYSOKÉ MÝTO 09/11/2018

V pátek dne 09.11.2018 se uskutečnil již 18. ročník Autosalonu pořádaného ISŠT ve Vysokém Mýtě u příležitosti dne otevřených dveří pro žáky a jejich rodiče, ale i širokou veřejnost.

Více...

REVOLUCE V LAKOVÁNÍ - NOVÁ SATAjet X 5500 11/10/2018

A JE TO TADY! Revoluce v lakování díky unikátní nové stříkací pistoli SATAjet X 5500. SATA přichází s novým systémem X-trysek, který udává zcela nový směr. Pistole byla představena na letošním veletrhu Automechanika ve Frankfurtu a již nyní je jasné, že jde opravdu o revoluční novinku.

Více...

TURBO VISION - NOVÝ NÁTĚROVÝ SYSTÉM PRO UŽITKOVÁ VOZIDLA 10/10/2018

Představujeme Vám nový nátěrový systém pro lakování užitkových vozidel TURBO VISION® značky NEXA AUTOCOLOR®. Jde o unikátní systém, který byl navržen s použitím nové generace patentovaných technologií, jež umožňují dosažení nové úrovně optimalizace procesu lakování ve spojení s dokonalým vzhledem barvy.

Více...

Nové vydání firemního časopisu Autofit Expres 21/09/2018

Přinášíme Vám nové vydání našeho firemního časopisu Autofit Expres! Opět se zde dočtete informace o novinkách, akcích, ale můžete si také zasoutěžit o lahev lahodné whisky nebo si vyluštit osmisěrku.

Více...

Nabídka zaměstnání 28/08/2018

Hledáte zajímavou práci v oblasti lakování vozidel? Chtěli byste se stát součástí našeho týmu a podílet se na dalším rozvoji a růstu společnosti s 26letou tradicí? Zašlete nám Váš životopis spolu s průvodním dopisem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Auto Fit, spol. s r.o., Vídeňská 296/112a, 619 00  Brno. Možná hledáme právě Vás!

Více...

Nové vydání firemního časopisu Autofit Expres 21/05/2018

Přinášíme Vám další vydání našeho firemního časopisu Autofit Expres! V tomto čísle se dozvíte informace o novém spektrofotometru RapidMatch GO, velkou část také věnujeme lakovacím kabinám SAIMA.

Více...

OCHRANA INTERIÉRU VOZU 5V1  14/05/2018

Nově jsme do svého sortimentu zařadili skvělou pomůcku pro všechny lakovny a servisy - speciální set pro ochranu interiéru vozu před znečištěním 5v1 od renomovaného německého dodavatele firmy Horn&Bauer! Do 30.6.2018 máte navíc možnost vyzkoušet tento set za speciální zaváděcí cenu 1.150,- Kč bez DPH / 1 roli!

Více...

NOVÝ SPEKTROFOTOMETR RAPIDMATCH GO  19/04/2018

Opět posouváme hranice v lakování, a to díky novému spektrofotometru RapidMatch GO! Jedná se o zcela novou generaci těchto zařízení vyvinutých pro autoopravárenský průmysl, který přinášíme na český trh.

Více...

NOVINKY OD 3M V SORTIMENTU FESTOOL 17/04/2018

Představujeme Vám novinky společnosti 3M v sortimentu značky FESTOOL, a to vylepšenou Multi-Jet technologii, facelift odsávačů prachu nebo nové produkty, jako jsou nové lešticí podložky, spotřební materiál pro turbínu aj.

Více...

Nové vydání firemního časopisu Autofit Expres 06/02/2018

Přinášíme Vám opět nové vydání našeho firemního časopisu Autofit Expres! Přečtěte si zajímavé informace a novinky nebo si vyluštěte osmiměrku a získejte malou pozornost.

Více...

NOVÁ PĚNOVÁ MASKOVACÍ PÁSKA MIPA 12/02/2018

Nově jsme pro Vás do sortimentu zařadili univerzální pěnovou maskovací pásku Mipa 20mm x 50m vhodnou pro použití na pohyblivých částech karoserie jako jsou kapoty, dveře apod. Je vhodná pro spáry od 2mm do 20 mm.

Více...

SELEMIX COLOUR PICKER 30/01/2018

Společnost PPG nedávno představila nový miniaturní koloristický nástroj Selemix Colour Picker pro snadné skenování a rychlé vyhledávání pastelových odstínů pro zemědělské stroje, kovové konstrukce, jeřáby, průmyslové vybavení, garážová vrata, nábytek, podlahy a jiné povrchy. Tuto novinku si nyní můžete zakoupit i u nás!

Více...

Startuje nový SATA Loyalty Program 22/01/2018

Rádi bychom Vás seznámili s novým programem, který dnešním dnem spouští společnost SATA. Jedná se o program "SATA Loyalty Program coins & more", v rámci kterého máte možnost sbírat body za nákup jednorázových RPS kelímků, které následně proměníte za velice zajímavé odměny.

Více...

Nové termíny školení na 1. pololetí 2018 17/01/2018

Právě jsme pro Vás vypsali nové termíny odborných školení na 1. pololetí letošního roku. Více informací se dočtete zde.

Přání do nového roku 2018 03/01/2018

Všem našim milým zákazníkům, partnerům a přátelům přejeme všechno nejlepší v novém roce! Ať jsou Vaše dny co nejbarevnější, veselé a naplněné zdravím, pohodou a štěstím! Váš AutoFit

Nové vydání firemního časopisu Autofit Expres 06/12/2017

Přinášíme Vám poslední vydání letošního roku našeho firemního časopisu Autofit Expres. Součástí tohoto čísla je opět soutěž o zajímavou cenu!

Více...

Prezentace automatických stříkacích pistolí SATAjet 1800 M 20/11/2017

Přinášíme Vám detailní prezentaci automatických stříkacích pistolí SATAjet 1800 M - jedná se o pneumaticky řízené precizní lakovací pistole pro automatické postupy lakování. Více informací se dočtete zde.

Nexa Autocolor - nový čirý lak 2K P190-6570 03/11/2017

Společnost Nexa Autocolor uvedla na trh nový čirý lak 2K P190-6570. Jde o akrylátový 2K čirý lak s obsahem VOC pod 420 g/l. Hlavními přednostmi tohoto laku jsou snadná aplikace a vynikající vzhled na bázích AQUABASE® Plus.

Více...

Nová designová pistole DeVilbiss Vigilante 10/10/2017

Jako každý rok i letos si pro Vás společnost DeVilbiss připravila zajímavou designovou pistoli GTi Pro LITE, a to s názvem VIGILANTE! Jde o tvrďáka, který odvádí tu nejpreciznější práci!

Více...

Nové vydání interního časopisu Autofit Expres 05/10/2017

Přinášíme Vám nové vydání našeho interního časopisu Autofit Expres. Kromě jiného si můžete přečíst rozhovor se spokojeným majitelem Daisy Wheel.

Více...

Limitovaná edice SATAjet 5000 B Sailor 18/09/2017

Představujeme Vám úžasnou designovou novinku firmy SATA - SATAjet 5000 B Sailor. Jedná se o pistoli s obrázkovým designem "Sailor Lady" inspirovanou klasickými Pin Up motivy a tradičními tetováními.

Více...

Autosalon - 60.výročí ISŠA Brno 12/09/2017

V sobotu dne 9.9.2017 se uskutečnil největší Autosalon na jižní Moravě u příležitosti 60.výročí založení ISŠA Brno. I my jsme akci podpořili jako jeden z partnerů školy. A jak se akce podařila si můžete prohlédnout ve fotogalerii: http://issabrno.rajce.idnes.cz/60.vyroci_ISSA_Brno

Nový antikorozní epoxidový základ Selemix - 2.704.0401 14/06/2017

Přinášíme Vám nový antikorozní epoxidový základ značky Selemix – 2.704.0401 vhodný pro použití v širokém průmyslovém odvětví.

Více...

Nové vydání interního časopisu Autofit Expres 14/06/2017

Přinášíme Vám nové vydání našeho interního časopisu Autofit Expres. Číslo je věnované našim květnovým oslavám 25. výročí založení firmy.

Více...

Nová komponenta Aquabase Plus - P997-LA05 24/05/2017

Společnost Nexa Autocolor vyvinula novou vylepšenou komponentu lakovacího systému Aquabase Plus - P997-LA05 Aquabase Plus Liquid Aluminium 2.

Více...

Oslava 25 let založení firmy AutoFit 22/05/2017

V pátek 19.5.2017 proběhla oslava výročí 25 let založení firmy AutoFit. Děkujeme všem, kteří se této oslavy zúčastnili a slavili s námi. Věříme, že jste si užili příjemné odpoledne, stejně jako my.

Více...

SHIM MASK - novinka v sortimentu DeVilbiss 20/03/2017

Představujeme Vám novinku v sortimentu produktů značky DeVilbiss - šablona na odstraňování poteklin a smítek s názvem SHIM MASK. Tato jednoduchá pomůcka se může stát nepostradatelným pomocníkem každého lakýrníka!

Více...

SMARTGRIP - inovovaná folie pro ochranu sedadel od firmy Horn&Bauer 09/01/2017

Představujeme Vám novinku v sortimentu ochranných folií značky Horn&Bauer - inovovaná folie pro ochranu sedadel vozů všech značek SMARTGRIP. Jde o novou generaci ochrany sedadel!

Více...

Selemix - nové čiré laky 20/12/2016

Představujeme Vám novinky v sortimentu průmyslových laků značky Selemix - nové čiré laky, 2.100.0015 matný a 2.100.009 lesklý. Jde o vysoce kvalitní 2K akryl-polyuretanové laky navržené pro dosažení různých stupňů lesku finálního povrchu, a to od velmi matného až po velmi lesklý.

Více...

Zajímavá videa nově na YouTube kanálu 02/12/2016

Založili jsme pro Vás nový kanál na YouTube, kam budeme vkládat zajímavá a užitečná videa. Aktuálně zde naleznete například podrobné prezentační video k naší revoluční novince Daisy Wheel, ale také videa k nejrychlejšímu čirému laku Nexa Autocolor P190-8000, flexibilnímu nářadí Flexisander nebo ochrannému nástřiku Raptor.

Více...

Novinka v sortimentu MIPA - vliesové kotouče 15/11/2016

Představujeme Vám novinku v našem sortimentu produktů značky MIPA - MP Schleifvlies Sheibe, neboli vliesové kotouče (kotouče z abrazivního rouna). Tyto kotouče byly speciálně vyvinuty pro broušení ploch před aplikací základu nebo broušení lakovanýh ploch. Materiál použitý při výrobě je flexibilní k povrchovým konturám a je vhodný pro suché i mokré broušení.

Více...

Nejrychlejší čirý lak na trhu 2K HS+ P190-8000

NEXA AUTOCOLOR® vyvinula převratnou novinku = 2K HS+ Expresní čirý lak P190-8000, který je aktuálně nejrychlejší čirým lakem na českém trhu!

P190-8000 je akrylátový 2K čirý lak optimalizovaný pro použití na báze AQUABASE Plus. Tento lak byl vyvinut pro další posílení pozice značky NEXA AUTOCOLOR jako lídra na trhu s kvalitními opravárenskými produkty.

Více...

Ochranná folie pro lakovací kabiny se samolepicí páskou 10/10/2016

Chcete ušetřit čas strávený pravidelným čištěním a mytím lakovací kabiny? Pořiďte si novinku firmy Horn&Bauer - ochrannou folii pro lakovací kabiny se samolepicí páskou. Tato folie dokonale ochrání Vaši lakovací kabinu před barvou, která by jinak ulpěla na stěnách v průběhu lakování, navíc se velmi snadno aplikuje pomocí samolepicí pásky a unikátního poskládání. Folie nabízí velmi dlouhou dobu použití, protože dokáže absorbovat až několik vrstev barvy.

Více informací se dočtete v letáku zde nebo nás neváhejte kontaktovat.

 

INSTALACE DAISY WHEEL VE ŠKOLÍCÍM STŘEDISKU FIRMY AUTO FIT 21/06/2016

Ve dnech 14.-16.6.2016 probíhala instalace unikátního technického zařízení Daisy Wheel poprvé v České republice, a to v prostorách školícího střediska firmy Auto Fit, spol. s r.o.. Jak jsme již popisovali v našem předchozím článku, jedná se o naprostou novinku na českém trhu a společnost Auto Fit se stala exkluzivním dovozcem tohoto zařízení do České republiky. Zařízení si můžete ve firmě Auto Fit osobně prohlédnout a získat tak více informací, a to každý pátek v čase mezi 13.00-16.00 hod. a nebo kdykoliv na základě předchozí domluvy.

Fotografie z instalace si můžete prohlédnout zde

 

 

Legendy - výstava Praha 11.-12.6.2016 16/06/2016

Ve dnech 11.-12.6.2016 proběhl v Praze v areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice již třetí ročník největší motoristické slavnosti v České republice - Legendy 2016. K vidění byla prezentace současných i historických modelů automobilek, současné i historické modely motocyklů, ale také exhibiční jízdy různorodých závodních vozů, veteránů a supersportů, takže si každý přišel na své.

Firma Auto Fit se výstavy zúčastnila ve spolupráci s významým dodavatelem firmou Flexisander. Zákazníci si na stánku mohli prohlédnout kompletní nabídku firmy Flexisander - flexibilní brusné a tmelicí desky a ruční nářadí. Všechny produkty jim byly názorně předvedeny a mohli si je na místě objednat.  

Do fotogalerie z výstavy můžete nahlédnout zde

 

DAISY WHEEL - PLNĚ AUTOMATICKÉ MÍCHACÍ ZAŘÍZENÍ 

Společnost Auto Fit představuje jako první v České republice unikátní technologii, která se brzy stane nepostradatelným pomocníkem většiny autolakovan - plně automatické míchací zařízení DAISY WHEEL pro míchání autolaků Aquabase Plus značky NEXA AUTOCOLOR®.

Jde o naprostý unikát ve svém oboru! Zařízení je již aktivně používáno v západní Evropě - 85 zákazníků profituje z propojení s DAISY WHEEL v Německu a dalších více než 20 v Rakousku, Dánsku, Švédsku a Norsku. Nyní se toto zařízení dostává i k nám do České republiky!

Více...

Nové 2K spreje Nexa Autocolor P190-9050, P565-9020, P565-9030 24/05/2016

NEXA AUTOCOLOR® uvádí na trh další novinky ve svém sortimentu, a to 2K čirý lak ve spreji P190-9050, 2K bezchromátový reaktivní základ ve spreji P565-9020 a 2K epoxidový základ ve spreji P565-9030.

2K čirý lak P190-9050 je prémiový lak s vysokým obsahem sušiny, který je optimalizovaný pro aplikaci na vodou ředitelné báze Aquabase Plus.

Hlavní přednosti 2K bezchromátového reaktivního základu P565-9020 jsou snadná aplikace, jemný rozprach, rychlé odvětrání a dlouhá zpracovatelnost.

2K epoxidový základ P565-9030 je výborný izolant na citlivé substráty. Rovněž má vynikající přilnavost na kovové podklady a zajišťuje jejich optimální antikorozní ochranu. Je ideální pro aplikaci na probroušené plochy. Balení sprejů je 0,4L.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. 

Penrite Classic cup - akce pro zákazníky 13/05/2016

Dne 7.5.2016 se na brněnském Masarykově okruhu uskutečnil 6.ročník akce PENRITE CLASSIC CUP (HistoCup). Jedná se o závod klasických závodních vozidel a při této příležitosti měli naši zákazníci jedinečnou možnost svézt se jako spolujezdec některým z vybraných závodních vozů, jako např. Ford Capri MK1 RS2600 LV, r.v.1970, Ford Capri MK3 X-Pack 3000, r.v.1982, MG B V8, r.v.1977, Ford Escort MK3, r.v.1984, BMW E30 2500, r.v.1989, Ford Fiesta MK1, r.v.1979, Škoda 1000MB, r.v.1964. Jízdy probíhaly za velmi příznivého počasí na suchém povrchu, takže to byl pro všechny nezapomenutelný zážitek. Věříme, že akci budeme moci brzy zopakovat. Tímto ještě jednou děkujeme týmu PENRITE CLASSIC CUP za perfektní zajištění této akce.  

Nahlédněte do fotogalerie z akce zde

Ochranné fólie pro lakovny Clearpad 13/04/2016

Nově jsme do svého sortimentu zařadili samolepící ochranné fólie pro lakovny Clearpad, a to jednovrstvou transparentní ochrannou antistatickou fólii v rozměru 50cmx100m v roli a podlahovou ochrannou fólii šedou v rozměrech 50cmx25m nebo 50cmx100m v roli.

Více informací o této novince se dočtete v letáku zdepdf

Flexisander - nová orbitální pneumatická bruska 11/04/2016

Společnost Flexisander - dodavatel unikátních flexibilních brusných a tmelicích desek a ručního nářadí, jejichž distributorem je právě společnost AutoFit, uvedla na trh novinku v sortimentu ručního nářadí, a to flexibilní orbitální pneumatickou brusku. Přístroj je primárně určen k broušení velkých zakřivených ploch z následujících materiálů: dřevo, epoxydové, polyesterové a polyuretanové nátěrové hmoty a tmely, plastické hmoty.

Bližší specifikaci této brusky najdete v produktovém listu zdepdf

Devilbiss - designová pistole Professor Pro 05/04/2016

Společnost Devilbiss přichází s unikátní designovou pistolí pro fanoušky Steampunk - Professor Pro. Pistole je dostupná s hlavicí HV30, TE20 i TE10 a tryskami 1,2+1,3 nebo 1,3+1,4mm - v balení jedna tryska navíc v ceně pistole. S jedinečným designem získáváte také nejnovější špičkovou techniku DeVilbiss s velice jemnou atomizací a snadnou aplikací barev i do rozstřiků bez mraků a přechodů, stejně tak pro dokonalou aplikaci 2K materiálů a čirých laků. Pistole má opravdu nepřehédnutelný design a je prozatím nejlepším designovým kouskem, který kdy společnost Devilbiss uvedla na trh! Pistoli můžete objednat již nyní, a to za cenu 11.180,- Kč bez DPH, doba dodání je následně cca 2-3 týdny. Detailněji si pistoli prohlédněte ve videu https://youtu.be/7hNuSGABvyc .

Více informací o této novince najdete také v přiloženém letáku zdepdf

Colad denní světlo - novinka 31/03/2016

Představujeme Vám novinku v našem sortimentu - Denní světlo značky Colad, která spadá pod celosvětově působící koncern EMM. Tato lampa díky speciální vysoce výkonné LED s extra vysokým CRI- (95) zaručuje velmi přesnou kontrolu vzorku barvy nebo drobných defektů laku a předchází tím následným nákladným přepracováním. Vyznačuje se nízkou váhou, ergonomickým uchopením a je možné ji umístit kamkoliv díky otočnému háku nebo silnému integrovanému magnetu. Lze ji nosit v kapse nebo na opasku.

Více informací o této novince najdete v letáku zdepdf

Nové inovativní 2K rychleschnoucí základové plniče P565-580x 03/03/2016

NEXA AUTOCOLOR® uvádí na trh nové rychleschnoucí základové plniče P565-5801, P565-5805 a P565-5807. Tyto plniče nabízí snadnou jednokrokovou aplikaci a vynikající brousitelnost. Po aplikaci trvá vysušení při běžné teplotě 1 hodinu, což je o 50% kratší doba než u jiných plničů, a tím se celkově zkracuje proces opravy. Samozřejmostí je dostupnost ve třech odstínech spektrální šedé (SG), jejichž kombinací lze připravit kompletní paletu odstínů SG. To umožňuje rychlé a snadné dosažení perfektní odstínové shody a rovněž optimalizaci spotřeby vrchních krycích laků. NEXA AUTOCOLOR® si díky těmto plničům upevňuje svou pozici leadera na trhu inovativních produktů!

Více informací o této novince se dočtete v letáku zdepdf

RAPTOR - TVRDÝ A TÓNOVATELNÝ OCHRANNÝ NÁTĚR 25/02/2016

Právě jsme do svého sortimentu zařadili nový unikátní produkt - tvrdý a tónovatelný ochranný nátěr s polyuretanem RAPTOR. Jedná se o jedinečný produkt, který se vyznačuje velmi jednoduchým použitím, odolností, flexibilitou a dalšími výbornými vlastnostmi, které jej řadí na špičku v rámci svého segmentu. Jeho hlavní předností je ochrana povrchů před mechanickým poškozením, vlhkostí, korozí, chemikáliemi, palivy a extrémně vysokými teplotami. Pomáhá tlumit hluk a vibrace a chrání povrch před UV zářením. RAPTOR si můžete jednoduše natónovat na požadovanou barvu a můžete ho aplikovat na jakýkoliv povrch.

Více...

Novinka - Míchací tyčinky Colad Turbomix Paintsaver 17/02/2016

Firma EMM uvádí na trh inovované míchací tyčinky Turbomix Paintsaver™ značky Colad. Jejich hlavní výhodou je zrychlení a zefektivnění procesu promíchání barev, snížení plýtvání lakovacím materiálem a zajištění perfektního výsledku! Díky unikátnímu patentovanému designu ve tvaru "Z" a vestavěnému systému "break it to save it" umožňují snadné odstranění jakéhokoliv přebytku barvy z Turbomix Paintsaver™ po promíchání, což může činit 5-7 gramů na jedno použití.

Nyní si můžete tyto tyčinky zakoupit i u nás pod objednacím číslem 9500 v balení 500+12 kusů. Kontaktujte nás pro více informací.

Více informací o této novince najdete v letáku zdepdf

16. ročník Autosalonu ISŠT Vysoké Mýto 16/11/2015

V rámci dne otevřených dveří se v pátek 13.11.2015 uskutečnil v areálu ISŠT Vysoké Mýto již 16. ročník autosalonu. Součástí celodenního programu byla výstava osobních a nákladních vozů renomovaných značek, autobusů, motocyklů, auto doplňků a nářadí, stabilních strojů, elektrokol, ukázky novinek ve svařování, expozice auto a moto veteránů, zemědělská technika, ukázky lepení materiálů, moderních nátěrových hmot, autokosmetiky, čistící systémy a vzduchotechnika. Jedním z vystavovatelů byla také firma AutoFit, která zde prezentovala své produkty značky Nexaautocolor a Quickline.

Fotografie našeho stánku jsou ke zhlédnutí zde

Nová nabídka produktů firmy Flexisander 01/10/2015

Firma AutoFit se stala nově distributorem unikátního ryze českého vynálezu = flexibilní brusné a tmelicí desky a ruční nářadí značky Flexisander. Tyto nástoje umožňují jednoduché a efektivní dosažení excelentních povrchů na zakřivených a velkých plochách, šetří náklady dokončovacích prací díky unikátní technologii a v neposlední řadě usnadní a zjednoduší vaši práci.

Více informací o naší nabídce najdete v letáku zdepdf

PARTNERSTVÍ ZNAČKY NEXA S KIA MOTORS EUROPE 09/01/2015

Společnost PPG Industries uzavřela pětiletou smlouvu se společností Kia Motors Europe (KME). PPG byla jmenována vybraným dodavatelem nátěrových hmot k opravám pro rostoucí síť servisů Kia v Evropě.

Více...

NEXA AUTOCOLOR UPEVŇUJE PARTNERSTVÍ SE SPOLEČNOSTÍ HONDA 19/12/2014

Koncern PPG Industries je se svými značkami PPG a NEXA AUTOCOLOR® jedním ze dvou předních partnerů společnosti Honda. Své partnerství s touto společností dále posílil podpisem nové pětileté smlouvy na dodávky opravárenských produktů, servisní podpory a souvisejících služeb do rozsáhlé evropské sítě autoservisů značky Honda.

Více...

PARTNERSTVÍ AUTOFIT A PORSCHE ČR 17/12/2013

Firma AutoFit se značkou barev Nexa Autocolor je jedním z klíčových partnerů společnosti Porsche ČR pro oblast lakování. Porsche ČR je importní organizace, která zastřešuje dealerskou síť VW, Audi, Seat v ČR. V rámci programu dodávek autolaků do této sítě byla firma AutoFit vybrána jako smluvní partner pro další rozvoj a podporu všech dealerů. V současné době se tedy podílíme na vytváření standardů v programu „Specialista na opravy po nehodách“ servisní sítě Porsche ČR. Cílem tohoto programu je verifikovat vysokou kvalitu karosářských a lakýrnických oprav pojišťovnám, zajistit transparentnost nákladů na opravy, zaručit kvalitu oprav, která má garantovat vysokou bezpečnost opravených vozidel a poskytnout záruky na karoserii po opravě jako u nového vozu. Naše úzké partnerství s Porsche ČR je pro nás další výzvou k prokázání naší kompetence na českém trhu, poskytování profesionálních služeb a špičkové kvality dodávaných produktů Nexa Autocolor.

Máte dotaz nebo zájem o naše služby? Napište nám...