NOVÝ SPEKTROFOTOMETR RAPIDMATCH GO  19/04/2018

Opět posouváme hranice v lakování, a to díky novému spektrofotometru RapidMatch GO! Jedná se o zcela novou generaci těchto zařízení vyvinutých pro autoopravárenský průmysl, který přinášíme na český trh.

Používání RapidMatch GO je velmi snadné a lze jej ovládat pouze jednou rukou. Díky své délce pouhých 17 cm je aktuálně nejkompaktnějším 5úhlovým zařízením, které je na českém trhu k dispozici. Vyhledá správný odstín během několika sekund, a to i na zaobleném povrchu nebo dokonce kole. Součástí zařízení je sada příslušenství pro snadnější ovládání a zvýšení efektivity práce.

Zařízení snadno propojíte s počítačem, tabletem či chytrým telefonem, které mají instalovaný software PAINTMANAGER® XI, a to buď bezdrátově za pomoci wi-fi nebo přes USB kabel.

RapidMatch GO je vybaven velkým dotykovým displejem, LED světlem a také zvukovou signalizací, která upozorní na ukončené měření. Velké ikony na displeji umožňují snadné a intuitivní ovládání. Na displeji je také ukazatel času a úrovně nabití baterie.  

Zařízení má kompletně nový design. Optická štěrbina se automaticky zavře, aby se předešlo znečištění prachem. Tři inovované kontaktní senzory umožňují stabilní a precizní umístění, díky kterému je možné měřit odstín i na velmi malém zaobleném povrchu.

Součástí zařízení je také funkce pro detekci tmavé barvy. Pokud zařízení identifikuje, že měřená barva je tmavá, prodlouží automaticky čas měření pro přesnější výsledek. Tato funkce se dá aktivovat nebo deaktivovat v nastavení.

RapidMatch GO stačí kalibrovat jednou za 14 dní, čímž značně usnadňuje práci při zachování přesných výsledků. Interní kalibrační systém zajistí spolehlivost při každém jednotlivém měření. Po 14 dnech zařízení zobrazí zprávu „Expirace kalibrace“ jako doporučení pro novou kalibraci.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat! 

Jak RapidMatch GO funguje můžete vidět ve videu na našem YouTube: https://youtu.be/6NGQptaTRVA

RapidMatch Go AutoFit

 RapidMatch Go AutoFit  RapidMatch GO Auto Fit

 

 Auto Fit, spol. s r.o. -– Profesionální autolaky a vybavení autolakoven

 

 

 


Máte dotaz nebo zájem o naše služby? Napište nám...