AutoFit = distributor EVERCOAT pro ČR 26/03/2020

Jsme potěšeni Vám oznámit, že jsme v únoru letošního roku získali výhradní zasotupení pro přímý prodej produktů značky EVERCOAT v České republice. Produkty EVERCOAT Vám dodáváme již od roku 2015, ale nyní jsme výhradním dovozcem do České republiky s přímým nákupem od německého dodavatele s veškerou maximální možnou podporou.

Tmely značky EVERCOAT se vyznačují skvělými vlastnostmi = jsou lehké, vysoce plnící, snadno roztíratelné, a hlavně velmi snadno brousitelné. Práce s nimi je tak pro každého lakýrníka radostí.

Něco málo informací o vzniku společnosti EVERCOAT:

Společnost EVERCOAT byla založena v roce 1953 jako Fibre-Glass Evercoat 1953. Své první receptury vyvinula v Cincinnati a zahájila prodej produktů po celých spojených státech primárně pro námořní trh. Krátce po roku 1953 si společnost uvědomila potřebu kvalitních základů a plničů i pro automobilový průmysl a začala s výrobou produktů navržených pro opravy karoserií automobilů.

V roce 1995 koupila značku EVERCOAT společnost ITW (Illinois Tool Works). ITW je průmyslový výrobce se širokou škálou vysoce kvalitního spotřebního materiálu a speciálního vybavení a souvisejících služeb. S více než 300 společnostmi po celém světě a více než 5 000 zaměstnanci jsou společnosti ITW dobře zastoupeny na vyspělých i rozvíjejících se trzích.

V průběhu let společnost EVERCOAT investovala výrazně do technologií, díky čemuž jako první uvedla na trh spoustu špičkových produktů. Rage Ultra™ je první tmel založený na technologii Eco Resin™, což je pryskyřice šetrná k životnímu prostředí, která zároveň poskytuje vynikající brusné vlastnosti. Nyní je Evercoat vůdcem na trhu oprav karoserií vozidel v používání „zelených“ technologií. Navíc jako první uvedla na trh vysoce-plnící polyesterové tmely, polyesterové tmely se skelným vláknem, lehký tekutý tmel se skelným vláknem, unikátní praktické balení a časově úsporné a přelakovatelné procedury opravy. Spoustu unikátních receptur mají patentovaných.

V nabídce EVERCOAT je široká škála doplňkových produktů, které byly vyvinuty pro domácí i celosvětový průmysl oprav karoserií, včetně lepidel, výplňových sprejů, produktů pro opravy plastů aj.

Díky závazku k vysoké kvalitě, unikátním recepturám a procesům šetřícím čas se stal EVERCOAT preferovanou značkou v prodeji opravných tmelů a plničů v severní Americe. Společnost EVERCOAT získala vedoucí postavení na mnoha trzích po celém světě. Pryskyřice a další důležité výrobní složky produktů pochází z U.S., výroba a správa společnosti sídlí v Cincinnati v Ohiu.  

Kompletní nabídku naleznete na našem zákaznickém portálu eshop.autofit.cz, kde si můžete produkty značky EVERCOAT objednat. Máte-li zájem o bližší informaci či konkrétní nabídku, neváhejte nás kontaktovat.

Více informací o jednotlivých produktech se dočtete v našem letáku EVERCOAT nebo klikněte na vybraný obrázek a budete přesměrováni přímo na stránky konkrétního produktu s popisem a přímou možností objednání, případně navštivte stránky věnované produktům EVERCOAT www.evercoat.cz.

Informace najdete také v názorných videích na našem kanále YouTube.

EVERCOAT

Evercoat 440 Expres AutoFitEvercoat Easy Sand AutoFitEvercoat Super Build OPTEXEvercoat EZ UltraLite 3L AutoFitEvercoat Fiber tech AutoFitEvercoat Metal Glaze Ultra AutoFitEvercoat flexibilní stěrka AutoFitEvercoat Poly Flex pump AutoFitEvercoat Rage Ultra AutoFitEvercoat Rage Gold AutoFitEvercoat Slick sand AutoFit

 

Auto Fit, spol. s r.o. –- Váš dodavatel autolaků a vybavení autolakoven


Máte dotaz nebo zájem o naše služby? Napište nám...