NOVINKA - EXPRESS PLUS CLEARCOAT P190-8002 01/03/2021

Představujeme vám zbrusu nový expresní čirý lak značky Nexa Autocolor - P190-8002. Tento nový čirý lak (určený k použití na báze 2K® a AQUABASE® Plus) byl vyvinut s cílem posílit vedoucí pozici značky NEXA AUTOCOLOR® na trhu s kvalitními produkty.

Express Plus Clearcoat je aktuálně nejrychlejším čirým lakem na trhu bez jakýchkoliv kompromisů ve vzhledu, aplikaci nebo rozsahu opravy s výhodami snadné aplikace a možností sušení na vzduchu. Lak vyžaduje pouze 5 minut sušení při 60°C nebo 20 minut při 40°C, výsledkem jsou značné úspory času a energie bez nutnosti investic do drahého vybavení. Tento lak je tak velice užitečný i při opravách hybridních automobilů, jelikož je minimalizován čas sušení při vysoké teplotě.
 
Pro dosažení optimálního výkonu byla spolu s tímto lakem vyvinuta i speciální tužidla (P210-8812 a P210-8813) a dvě ředidla pro použití v závislosti na okolní teplotě pro maximální flexibilitu.

Nový Nexa Autocolor Express Plus Clearcoat je nejlepší čirý lak pro snadné použití, optimální vzhled a výkon, ať už se jedná o opravy malého nebo velkého rozsahu. Díky dalším výhodám v oblasti úspory energie je to jasná volba pro každou lakovnu, která vyžaduje flexibilitu a kvalitu bez kompromisů.   

Více informací se dočtete v tomto letáku, případně se podívejte na krátké prezentační video na našem YouTube .
 
V případě zájmu o předvedení nebo více informací nás neváhejte kontaktovat.
 
P190-8002 čirý lak Nexa AutoFit
 
NEXA P190-8002 čirý lak AutoFit
 

Auto Fit, spol. s r.o. –- Váš dodavatel autolaků a vybavení autolakoven


Máte dotaz nebo zájem o naše služby? Napište nám...