MaxMeyer – DOKONALOST SYSTÉMU

Produkty MaxMeyer se nachází mezi nejlepšími, které jsou k dostání na celém světě díky jejich vysoké kvalitě a univerzálnosti aplikace. Tyto produkty jsou podporovány plným rozsahem služeb nejvyšší jakosti. MaxMeyer je součástí skupiny PPG a může tak plně využít dosavadních úspěchů firmy známé po celém světě i jejího velkého potenciálu.

MaxMeyer se stal světovým lídrem tím, že vytvořil kompletní systém vysoké jakosti a neustále zavádí technologické inovace. Činnost firmy obsahuje celou řadu faktorů, které vedou k dosažení dokonalosti:

  • dlouholeté zkušenosti ve výzkumné technologii, úplná kontrola chemických a fyzikálních procesů v produkci pryskyřic a pigmentů, perfektní sladění laků pro jejich aplikaci;
  • bohaté teoretické a praktické znalosti týkající se receptur barev a pigmentace;
  • okamžité doplňování barev podle požadavků mezinárodního automobilového trhu;
  • neustálá kontrola jakosti v celém výrobním cyklu. MaxMeyer na základě výzkumu i rozvoje výrobků a služeb a nejvyšší úrovni splňuje dva základní požadavky kladené lakům pro renovaci automobilů;
  • ideální sladění s originální chemickou a fyzikální konečnou úpravou a neustálý rozvoj slaďování odstínů;
  • perfektní plnění potřeb dílen díky rychlým procesům a materiálům umožňujícím uspořit čas a redukovat náklady.

MaxMeyer je první italská firma v oboru, které byl udělen certifikát BSI – kompletní systém jakosti plně shodný se standardy ISO 9001. Klienti vědí, že produkty vyvinuté ve výzkumných laboratořích MaxMeyer zaručují vysokou úroveň jakosti. Firma zavedla procedury kontroly v každé etapě výroby.

MaxMeyer – DOKONALOST SYSTÉMU

Lakovací systém MaxMeyerLakovací materiály MaxMeyerLakování MaxMeyer

Přejít na web MaxMeyer


kontakt

Rychlé kontakty

adresa Vídeňská 296/112a
Brno 619 00
telefon +420 548 213 987
email info@autofit.cz
facebook2 facebook

Máte dotaz nebo zájem o naše služby? Napište nám...