Nexa Autocolor®

Nexa Autocolor® je jednou ze tří značek z oboru opravy autolaků, které patří vůdčí firmě na trhu – PPG Industries.PPG Industries zaujímá vedoucí postavení ve všech oborech, ve kterých působí. Je dynamickým, efektivním výrobcem, který využívá nejmodernější technologie a řešení.

PPG má výrobní závody a dceřinné společnosti ve více než 60 zemích světa.

O značce Nexa Autocolor®

Nexa Autocolor® je jedna z předních světových značek v oboru opravy laků, dostupná ve 147 zemích díky síti dovozců a specializovaných distributorů. Výhradním distributorem pro Českou republiku je od roku 1994 společnost Auto Fit.

Nexa Autocolor® neustále buduje pověst své značky. Dosahuje toho angažovaností v partnerské spolupráci s autolakovnami, přijímáním opatření, která slouží zlepšení jejich produktivity a rentability, dodáváním inovativních výrobků a systémů oprav, barev výjimečné kvality a vysoce kvalitních nástrojů a služeb.

Myšlenka udržitelného rozvoje byla vždy jednou z hlavních zásad činnosti koncernu PPG. Mnoho inovací, které byly zavedeny v posledních letech, přineslo zákazníkům přínos v rozsahu ekologie, ochrany životního prostředí a udržitelného rozvoje. V oboru lakovacích materiálů je Nexa Autocolor® mezi prvními, kteří zavedli na trh výrobky s nízkým obsahem škodlivých těkavých látek.

Odborné znalosti a nepřetržitý vývoj výrobků jsou základem toho, že volba technologie Nexa Autocolor® jako řešení pro opravy autolaků je zárukou Vašeho úspěchu!

Nexa Autocolor®

Přejít na web Nexa Autocolor


kontakt

Rychlé kontakty

adresa Vídeňská 296/112a
Brno 619 00
telefon +420 548 213 987
email info@autofit.cz
facebook2 facebook

Máte dotaz nebo zájem o naše služby? Napište nám...