Vybavení autolakoven

Autoopravárenské lakovací systémy

NEXA AUTOCOLOR

V čele s Nexa Autocolor

Ve dvacátých letech minulého století vstoupila na trh značka ICI Autocolor spadající do koncernu ICI (Imperial Chemical Industries). Během let se společnosti podařilo získat několik patentů na revoluční technologie v autoopravárenství (mikrogelová technologie vodouředitelných barev Aquabase, systém sušení Aquadry, systém na opravu motorových prostor Engine Bay Repair, speciální UV základový plnič, systém plničů Spectral Grey aj.). V roce 1999 byla tato značka koupena koncernem PPG a její název se změnil na Nexa Autocolor. V současné době je tato značka distribuována ve více než 147 zemích celého světa.
Společnost PPG se maximálně podílí na dalším rozvoji vyspělých technologických systémů pod značkou Nexa Autocolor. Nejvýznamnější inovací poslední doby je unikátní systém vodouředitelných bází Aquabase Plus, který s sebou přinesl naprosto novou dimenzi vodouředitelných bází. Jde o inovaci celosvětově prvního systému vodouředitelných bází Aquabase. Díky neustálým inovacím a zaváděním nových materiálů a technologií do praxe si Nexa Autocolor udržuje a průběžně posiluje vedoucí postavení v oblasti lakovacích materiálů a autoopravárenského průmyslu.
Společnosti Auto Fit, s.r.o. je hlavním dovozcem a distributorem značky Nexa Autocolor na trhu v České republice.

Aquabase Plus – změna s důvěrou

Aquabase Plus je ojedinělý komplexní systém vodouředitelných barevných bází, který zaručuje vysokou kvalitu a flexibilitu, zkracuje procesní časy a poskytuje dokonalý finální povrch.

Aquabase Plus je zdokonaleným nástupcem systému NEXA Autocolor Aquabase (pdf prezentace ke stažení).

2K HS+ – bez obav z VOC legislativy

2K HS+ je systém vysokosušinových barev s přímým leskem, který plně vyhovuje všem současným legislativním nařízením v oblasti ochrany životního prostředí.

2K HS+ má všechny přednosti UHS technologie, vytváří tvrdý a trvalý povrch s dokonalým leskem a díky snadné aplikaci je vhodný k provádění oprav všeho druhu.

EHS Turbo Plus – nová dimenze v lakování užitkových vozidel

EHS Turbo Plus je univerzální dvousložkový akrylátový systém navržený výhradně pro lakování užitkových vozidel.

EHS Turbo Plus poskytuje povrch s mimořádným leskem a trvanlivostí, který plně vyhovuje nejvyšším požadavkům současných automobilových společností a zároveň splňuje všechna současná i připravovaná legislativní nařízení v oblasti ochrany životního prostředí.


MAX MEYER

Firma MaxMeyer byla založena v roce 1895 v Miláně a stala se postupem doby nejvýznamnějším výrobcem nátěrových hmot v Itálii. V 70. letech začala tato značka pronikat na zahraniční trhy a nyní je zastoupena na všech kontinentech, kde získala díky své kvalitě poměrně velký díl světového trhu. Potvrzením kvality této značky byl rok 1991, kdy firma MaxMeyer získala certifikát ISO 9001. V roce 1997 firma MaxMeyer fúzovala s koncernem PPG, avšak produkuje i nadále výrobky pod svou značkou. Firemní výzkum pružně reaguje na přísné normy Evropské unie a v roce 1999 byl dokončen vývoj vodou ředitelných komponentů pod značkou AquaMax. V následujícím roce byla zahájena výroba nátěrových hmot s nízkým obsahem VOC pod označením UHS Premium.

Firma Auto Fit, spol. s r.o. se stala oficiálním distributorem výrobků firmy MaxMeyer Car Refinish na území České republiky v březnu 2007 a významného zvýšení podílu na trhu dosáhla zejména poté, co pod svá křídla převzala firmu M.M.Color, která zastupovala značku MaxMeyer v ČR od roku 2001.

AquaMax

AquaMax je velmi jednoduchý komplexní systém vodouředitelných barevných bází s propracovanou koloristikou
a širokým rozsahem použití.

UHS Duralit Extra

UHS Duralit Extra je dvoukomponentní akrylátový systém vrchních krycích pastelových barev s přímým leskem.
UHS Duralit Extra plně vyhovuje všem současným legislativním nařízením v oblasti VOC.

Vybavení autolakovenMáte dotaz nebo zájem o naše služby? Napište nám...